Mapa de la Web
- PLANTILLA
- FITXAKETA: JAVI ALONSO
- RENOVACIÓN: IGOR BERNEDO
- RENOVACIÓN: HARKAITZ PUJANA
- FITXAKETA: SERGIO BECERRA
- FITXAKETA: IBAN RIBEIRO
- FITXAKETA: ALE HERNANDEZ
- FITXAKETA: ASIER ARANA
- RENOVACIÓN JUGADORES
- RENOVACIÓN: AGER BADIOLA
- RENOVACIÓN: IMANOL
- RENOVACIÓN: CRISTIAN SANZ
- RENOVACIÓN: AITOR GANDIAGA
- JON GARCÍA GERNIKA BKO ENTRENATZAILE BERRIA DA
- RENOVACIÓN: AITOR GANDARIAS
- RENOVACIÓN: LANDER TORREALDAY
- INCORPORACIONES: GORKA MARCOS
- XABIER OTIÑANO ERKIAGA "OTI" KLUBEKO KIROL KOORDINATZAILE BERRIA DA!
- ÓSCAR VALES ETA TALDE TEKNIKOAREN KONTRATU BERRITZEA
- RENOVACIÓN DE JOSEBA PÉREZ "TXABES" Y SU AYUDANTE GARIKOITZ ZABALBEITIA
- NOTICIAS
- ANIMATU ETA APUNTATU ZAITEZ!!
- TERCER PREMIO DEL SORTEO
- SEGUNDO PREMIO DEL SORTEO
- COMUNICADO OFICIAL: HOMENAJE 8 DE MARZO
- COMUNICADO
- ORDEN DEL DÍA
- SD GERNIKA CLUB-eko HAUTESKUNDE-BATZORDEAREN LEHENDAKARIKO ETA ZUZENDARITZA-BATZORDEAREN KIDEETAKO BEHIN BETIKO ALDARRIKATZEKO AKTA
- INSCRIPCIONES
- CALENDARIO ELECTORAL
- JUNTA ELECTORAL
- HAUTESKUNDE BATZORDEA
- COPA DE TERCERA DIVISIÓN
- ZORIONAK!
- DEPORTE ESCOLAR | COMUNICADO OFICIAL
- COMUNICADO OFICIAL / KOMUNIKATU OFICIALA
- ORDEN DEL DÍA ASAMBLEA / BATZAR ORORRAREN GAI ORDENA
- SD GERNIKA CLUB, KOMUNIKATU OFICIALA
- S.D. GERNIKA CLUB KOMUNIKATU OFICIALA | COMUNICADO OFICIAL
- KOMUNIKATU OFIZIALA: GERNIKA CLUBEKO HARROBIKO JOKALAIENTZAT
- KOMUNIKATU OFIZIALA / COMUNICADO OFICIAL
- GERNIKA CLUBEKO JOKALARIEI:
- A LAS JUGADORAS Y JUGADORES DE LA S.D. GERNIKA CLUB:
- FINALIZADA LA TEMPORADA 2019-2020
- LEHIAKETEN AMAIERARI BURUZKO ZUZENDARITZA BATZORDEAREN KOMUNIKATUA
- COMUNICADO JUNTA DIRECTIVA BFF/FVF SOBRE EL FIN DE LAS COMPETICIONES
- LEHIAKETAK ETETEA
- SUSPENSIÓN DE LAS COMPETICIONES
- CORONA VIRUS GAINEKO OHARRA
- URTE BERRI ON !
- TORNEOS DE NAVIDAD 29 DICIEMBRE 2019
- ÚLTIMO LUNES DE OCTUBRE 2019
- TORNEOS DE NAVIDAD 28 DICIEMBRE 2019
- ACUERDO DE COLABORACIÓN CON ABONO CERO
- SD GERNIKA CLUB
- CD BREA 1-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 4-1 CA CIRBONERO
- SD GERNIKA CLUB 2-1 UD MUTILVERA
- AD SAN JUAN 0-1SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-0 DEPORTIVO ALAVES
- SD GERNIKA CLUB 2-1 SD BEASAIN
- CD ALFARO 0-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 0-0 CD LEGANES SAD
- SD GERNIKA CLUB 0-2 UTEBO FC
- SD TARAZONA 1-1 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 2-1 CD IZARRA
- CD TUDELANO SAD 3-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-2 SESTAO RIVER CLUB
- R. SOCIEDAD C 1-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-2 RACING RIOJA CF
- ARNEDO 1-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 0-1 U.D. MUTILVERA
- U.D. LOGROÑES B 3-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 3-2 NAXARA
- SD GERNIKA CLUB 0-1 CLUB ATLETICO OSASUNA B
- SESTAO RIVER CLUB 3-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-1 RAYO CANTABRIA
- CD CAYON 2-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-0 PEÑA SPORT F.C.
- CD ARDOI 1-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 5-2 RACING RIOJA F.C.
- BURGOS CF PROMESAS 1-3 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 0-2 ARENAS CF
- AD SAN JUAN 1-1 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 0-0 R. SOCIEDAD C
- LAREDO 3-3 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-0 C.D. TROPEZON
- C.D. IZARRA 1-1 SD GERNIKA CLUB
- UB MUTILVERA 0-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 3-1 U.D. LOGROÑES B
- RAYO CANTABRIA 0-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 3-0 CD CAYON
- PEÑA SPORT FC 0-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 2-0 ARDOI K.E.
- RACING RIOJA C.F. 4-3 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-1 BURGOS CF PROMESAS
- ARENAS CLUB 0-0 SD GERNIKA CLUB
- R. SOCIEDAD C 2-3 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-3 ZAMUDIO
- C.D. VITORIA 1-2 SD GERNIKA CLUB
- SONDIKA 0-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB 1-1 VITORIA C.D.
- SD GERNIKA CLUB 1-1 VITORIA C.D.
- URDULIZ F.T. 1-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 4-0 PASAIA K.E.
- SD GERNIKA CLUB 1-0 SESTAO RIVER CLUB
- DEUSTO S.D. 1-1 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 0-0 BEASAIN S.D.
- BALMASEDA F.C. 0-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 3-1 AURRERA DE ONDARROA C.D.
- URGATZI K.K. 0-5 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 2-0 SOMORROSTRO JD
- SANTUTXU F.C. 0-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 0-3 DEUSTO S.D.
- SD GERNIKA CLUB 2-0 TOLOSA C.F.
- SESTAO RIVER CLUB 2-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 5-0 BALMASEDA FC
- SD GERNIKA CLUB 3-4 AURRERA DE ONDARROA CD
- SD GERNIKA CLUB 4-0 SANTUTXU FC
- BASURTO A 2-1 SD GERNIKA CLUB
- TOLOSA CF 0-12 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 2-1 R. SOCIEDAD C
- BASCONIA CD 2-2 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 5-0 ARIZNABARRA C.D.
- BEASAIN S.D. 0-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 3-1 SAN IGNACIO C.D.
- R. SOCIEDAD C |2-1| SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 2-0 LAGUN ONAK
- PASAIA K.E. 2-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 1-0 TOLOSA C.F.
- VITORIA CD 2-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 2-1 SANTUTXU FC
- CULTURAL DURANGO 1-3 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 5-2 SANTURTZI CD
- PORTUGALETE C 1-0 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB 0-2 SESTAO RIVER
- SD GERNIKA CLUB A 0-2 BALMASEDA
- SD GERNIKA CLUB 0-1 URDULIZ
- GERNIKA CLUB B
- GERNIKA CLUB B 0-0 SONDIKA A
- GERNIKA CLUB B 0-0 ETXEBARRI A
- ATHLETIC B 4-1 A KADETEA
- SAN IGNACIO A 6-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-2 LEKEITIO F.T.
- GORDEXOLA 2-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 3-1 ITURRIGORRI
- BASCONIA B 4-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-2 ARRATIA A
- GALLARTA A 4-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-0 OTXARKOAGA A
- ZALDUA A 1-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-2 BASURTO A
- MORAZA A 0-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-1 GATIKA
- SD GERNIKA CLUB B 0-4 APURTUARTE
- SONDIKA A 2-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-1 ELORRIO A
- SODUPE 5-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-2 BASURTO A
- SONDIKA A 2-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-1 OTXARKOAGA A
- SD GERNIKA CLUB B 1-2 IURRETAKO A
- ELORRIO A 1-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-1 SODUPE
- BASURTO A 2-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 6-1 SONDIKA A
- OTXARKOAGA A 1-1 SD GERNIKA CLUB B
- GETXO 5-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-2 BALMASEDA
- DINAMO SAN JUAN 3-3 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-2 GALDAKAO
- SOMORROSTRO 3-1 SD GERNIKA CLUB B
- PADURA A 1-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 2-0 ABANTO
- GATIKA 3-2 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-0 DINAMO SAN JUAN
- GALDAKAO A 2-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 3-0 SOMORROSTRO
- SD GERNIKA CLUB B 0-1 PADURA A
- ABANTO 3-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 2-2 GATIKA
- DERIO A 2-3 SD GERNIKA CLUB B
- INDAUTXU 2-1 SD GERNIKA CLUB B
- ABADIÑO A 0-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 4-0 DERIO A
- DINAMO SAN JUAN 3-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-0 URITARRA A
- GETXO 1-2 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 1-3 PADURA A
- SD GERNIKA CLUB 3-1 URDULIZ F.T.
- SD GERNIKA B 1-3 ELORRIO A
- INDAUTXU 1-1 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-3 ABANTO
- GALDAKAO A 3-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-3 BERMEO A
- GERNIKA CLUB B 1-0 OTXARKOAGA A
- IURRETAKO 3-0 SD GERNIKA CLUB B
- ELORRIO A 1-2 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 3-0 GATIKA
- SD GERNIKA CLUB B 1-0 ERANDIO A
- SONDIKA 0-0 SD GERNIKA CLUB B
- SONDIKA |0-0| SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B |3-1| GALDAKAO A
- SAN PEDRO 2-3 SD GERNIKA CLUB
- SD GERNIKA CLUB B 2-2 INDAUTXU
- GETXO 1-0 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 0-2 AURRERA ONDARROA
- SD GERNIKA CLUB B 1-1 DINAMO SAN JUAN A GERNIKA
- SD GERNIKA CLUB B 1-1 DERIO A
- URITARRA A 1-2 SD GERNIKA CLUB B
- SD GERNIKA CLUB B 4-2 ABANTO
- SD GERNIKA B 0-2 BERMEO A
- SD GERNIKA CLUB B 0-1 ELORRIO A
- GERNIKA A
- A JUBENILA 5-2 ARETXABALETA U.D.
- ARIZNABARRA CD. 0-1 A JUBENILA
- BETOÑO C.D. 1-2 A JUBENILA
- B JUBENILA 0-5 LOIOLA INDAUTXU A
- A JUBENILA 1-2 LEIOA S.D. B
- DANOK BAT C 1-1 A JUBENILA
- A JUBENILA 1-3 AÑORGA K.K.E
- A JUBENILA 1-2 BERGARA K.E.
- BASCONIA CD 0-1 A JUBENILA
- A JUBENILA 4-3 LAKUA DE VITORIA-GASTEIZ C.D.F.
- OLARIZU 0-0 GERNIKA JUVENIL A
- A JUBENILA 2-1 GALDAKAO
- ROMO F.C. 2-2 A JUBENILA
- A JUBENILA 1-0 ANTIGUOKO K.E. “C”
- BETI GAZTE J.K.K.E. 0-5 A JUBENILA
- A JUBENILA 4-0 INDAUTXU SD
- ARETXABALETA 2-2 A JUBENILA
- AURRERA DE VITORIA 1-1 A JUBENILA
- A JUBENILA 2-1 VASCONIA C.D.
- ARRUPE-CHAMINADE 3-2 A JUBENILA
- A JUBENILA 0-1 HERNANI
- INDARTSU C. 2-0 A JUBENILA
- GERNIKA JUVENIL A 1-5 R. SOCIEDAD B
- DANOK BAT B 1-0 A JUBENILA
- A JUBENILA 0-4 EIBAR S.D. B
- GALDAKAO 1-0 A JUBENILA
- A JUBENILA 0-1 BARAKALDO
- LEIOA 0-0 A JUBENILA
- A JUBENILA 2-1 BEASAIN S.D.
- ATHLETIC CLUB B 2-2 A JUBENILA
- A JUBENILA 2-1 ANTIGUOKO B
- SANTUTXU FC 1-0 A JUBENILA
- A JUBENILA 1-3 D. ALAVES SAD
- A JUBENILA 1-2 AURRERA VITORIA C.D.
- VASCONIA C.D. 3-1 A JUBENILA
- A JUBENILA 0-0 ARRUPE-CHAMINADE C.D.F.
- R.SOCIEDAD 2-1 A JUBENILA
- A JUBENILA 0-3 DANOK BAR CLUB B
- EIBAR SD B 2-1 A JUBENILA
- A JUBENILA 1- 3 GALDAKAO C.D.
- BARAKALDO 1-0 C.F. A JUBENILA
- A JUBENILA 4-1 LEIOA S.D.
- BEASAIN S.D. 1-1 A JUBENILA
- A JUBENILA 1-0 AMOREBIETA S.D.
- A JUBENILA 1-1 DEPORTIVO ALAVÉS B
- ANTIGUOKO K.E. B 7-0 A JUBENILA
- A JUBENILA 2-2 HERNANI C.D.
- BERMEO C 3-3 C JUBENILA
- A JUBENILA 2-3 ATHLETIC CLUB B
- DEUSTO S.D 2-2 A JUBENILA
- A JUBENILA 0-2 VASCONIA C.D.
- A JUBENILA 0-0 SANTUTXU B
- ATHLETIC CLUB B 6-1 A JUBENILA
- A JUBENIL 2-0 DEUSTO S.D.
- VASCONIA C.D. 3-0 A JUBENIL
- A JUBENILA 1-2 GETXO C.D.
- INDARTSU C. 0-1 JUBENIL A
- A JUBENILA 2-1 C.D. DURANGO S
- DANOK BAT B. 0-2 GERNIKA JUVENIL A
- VASCONIA CD 1-3 A JUBENILA
- A JUBENILA 1-1 SANTUTXU A
- A JUBENILA 1-7 ATHLETIC CLUB B
- HERNANI 5-3 A JUBENILA
- HERNANI |5-3| A JUBENILA
- A JUBENILA |3-0| AMOREBIETA S.D.
- A JUBENILA 1-3 DANOK BAT CLUB B
- BEASAIN SD 3-1 A JUBENILA
- ITURGITXI 1-0 B JUBENILA
- A JUBENILA 4-1 DEUSTO SD
- R. SOCIEDAD B 2-1 A JUBENIL
- BARAKALDO 4-1 A JUBENIL
- A JUBENILA 1-1 GETXO CD
- CULTURAL DE DURANGO 3-2 A JUBENILA
- GERNIKA JUBENIL A 2-0 VASCONIA CD
- A JUBENILA 5-2 ANTIGUOKO K.E. B
- ATHLETIC CLUB B 2-0 A JUBENILA
- GERNIKA B
- B JUBENILA 1-3 ITURGITXI A
- B JUBENILA 1-5 BALMASEDA A
- C JUBENILA 1-13 SAN MIGUEL A
- MUNGIA A 4-1 B JUBENILA
- ASTRABUDUAKO A 4-0 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-2 BEGOÑA A
- INDARTSU B 4-1 B JUBENILA
- B JUBENILA 2-4 ABADIÑO A
- AMOREBIETA A 5-0 B JUBENILA
- GERNIKA JUVENIL B 1-6 ASKARTZA-KLARET
- PORTUGALETE A 7-0 B JUBENILA
- B JUBENILA 0-8 BERMEO
- SANTUTXU C 6-0 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-4 PADURA A
- B JUBENILA 0-3 DEUSTO B
- LEKEITIO A 2-5 B JUBENILA
- B JUBENILA 2-1 OTXARKOAGA A
- IBARSUSI A 7-1 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-2 DEUSTO B
- ITURGITXI A 4-1 B JUBENILA
- B JUBENILA 3-1 PADURA A
- BERMEO A 4-1 GERNIKA JUVENIL B
- GERNIKA JUVENIL B 4-0 IURRETAKO A
- RETUERTO SPORT A 5-0 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-0 ERMUA A
- ABADIÑO A 4-1 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-6 INDAUTXU A
- INDARTSU B 0-3 B JUBENILA
- C JUBENILA 3-2 ARTIBAI
- B JUBENILA 0-1 ASKARTZA-CLARET A
- LOIOLA INDAUTXU 8-0 B JUBENILA
- B JUBENILA 2-1 BALMASEDA A
- B JUBENILA 1-4 LEKEITIO A
- BERMEO C 2-5 C JUBENILA
- OTXARKOAGA A 0-1 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-1 PORTUGALETE A
- GERNIKA JUVENIL B 4-1 IBARSUSI A
- DEUSTO B 1-1 B JUBENILA
- SANTUTXU C 1-2 B JUBENILA
- C JUBENILA 5-1 ARRETXINAGA
- B JUBENILA 1-5 RETUERTO SPORT A
- ERMUA A 2-2 B JUBENILA
- B JUBENILA 3-2 ABADIÑO A
- INDAUTXU A 2-2 B JUBENILA
- B JUBENILA 4-2 INDARTSU B
- ASKARTZA-CARET A 2-2 B JUBENILA
- BALMASEDA 7-3 B JUBENILA
- BERMEO A 0-2 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-4 LEKEITIO A
- B JUBENILA 5-0 ERMUA A
- ABADIÑO A 0-2 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-1 CULTURAL B
- B JUBENILA 0-0 BERMEO A
- LEKEITIO A 2-3 B JUBENILA
- ERMUA 2-2 B GERNIKA JUBENILA
- B JUBENILA 2-0 ABADIÑO A
- CULTURAL B 1-2 B JUBENIL
- B JUBENILA 0-1 PADURA A
- BALMASEDA A 4-2 B JUBENILA
- B JUBENILA 2-1 LEKEITIO A
- ROMO 1-0 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-1 URDANETA A
- B JUBENILA |1-1| URDANETA A
- PORTUGALETE A |0-0| B JUBENILA
- B JUBENILA 1-0 INDARTSU B
- RETUERTO SPORT A 1-0 B JUBENILA
- B JUBENILA 1-0 OTXARKOAGA A
- ERMUA 4-4 B JUBENILA
- B JUBENILA 0-2 LOIOLA INDAUTXU
- ABADIÑO A 3-0 B JUBENILA
- SANTUTXU C 1-2 B JUBENILA
- B JUBENILA 3-1 INDAUTXU A
- LEKEITIO A 0-1 B JUBENILA
- BERMEO A 2-0 B JUBENILA
- URDANETA A 0-0 B JUBENILA
- GERNIKA C
- UMORE ONA B 1-1 C JUBENILA
- ETXEBARRI B 6-0 C JUBENILA
- ORDUÑA 5-0 C JUBENILA
- C JUBENILA 1-4 AMOREBIETA C
- C JUBENILA 0-3 GALDAKAO C
- C JUBENILA 0-3 GALDAKAO C
- C JUBENILA 2-8 SAN ANTONIO
- PADURA B 11-0 C JUBENILA
- C JUBENILA 0-5 INDARTSU C
- ZAMUDIOKO ARTEAGA 4-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 4-3 UMORE ONA B
- EZKURDI 3-2 C JUBENILA
- C JUBENILA 6-1 BERMEO C
- BERRIZ 0-0 C JUBENILA
- C JUBENILA 4-2 ABADIÑO C
- ERMUA BLUES 2-0 C JUBENILA
- C JUBENILA 6-4 IURRETAKO B
- B JUBENILA 1-2 SANTUTXU C
- AMOREBIETA C 0-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 1-1 DURANGOKO SAPUHERRIAK
- ARRETXINAGA 0-7 C JUBENILA
- GERNIKA SPORTING 2-2 C JUBENILA
- C JUBENILA 6-0 ARRIPU
- C JUBENILA 2-2 EZKURDI
- C JUBENILA 1-2 BERRIZ
- ABADIÑO C 0-3 GERNIKA JUVENIL C
- C JUBENILA 0-1 ERMUA BLUES
- DURANGOKO SAPUHERRIAK 0-3 C JUBENILA
- LEKEITIO B 1-10 C JUBENILA
- C JUBENILA 1-4 GERNIKA SPORTING
- BARAKALDO A 1-2 A KADETEA
- ARTIBAI 1-2 C JUBENILA
- C JUBENILA 3-0 ZALDUA
- ETXEBARRI B 1-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 4-3 INDARTSU C
- ARRATIA B 5-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 9-0 MUGARRAZPI
- IBAIONDO NERBIOI 1-0 C JUBENILA
- ARTIBAI 1-7 A KADETEA
- C JUBENILA 5-2 AMOREBIETA C
- GERNIKA SPORTING 1-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 3-1 ARIZ B
- ZALDUA 1-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 0-2 EZKURDI
- DURANGOKO SAPUHERRIAK 2-2 C JUBENILA
- C JUBENILA 10-3 ARRIPU
- LUMO |1-3| C JUBENILA
- ELORRIO 3-3 C JUBENILA
- ERMUA C 0-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 1-4 BERRIATUKO
- C JUBENILA 10-1 LEKEITIO B
- IURRETAKO B 0-3 C JUBENILA
- C JUBENILA 2-1 BERRIZ.
- URDAIBAI 0-1 C JUBENILA
- C JUBENILA 3-2 LEKEITIO B
- C JUBENILA 6-0 LAUAXETA IK.
- EZKURDI 0-4 C JUBENILA
- MUGARRAZPI DURANGO 1-5 C JUBENILA
- ARRIPU 0-3 C JUBENILA
- GERNIKA A
- A KADETEA 2-3 BARAKALDO A
- A KADETEA 1-1 ITZUBALTZETA
- A KADETEA 5-1 ASTRABUDUAKO A
- A KADETEA 3-3 SESTAO RIVER A
- A KADETEA 3-3 SESTAO RIVER A
- BIZKERRE 2-1 A KADETEA
- A KADETEA 3-1 ARENAS A
- ARRATIA A 4-2 A KADETEA
- GERNIKA CADETE A 1-2 ABADIÑO A
- PORTUGALETE A 3-2 A KADETEA
- LEMOA HARROBI 0-1 B KADETEA
- A KADETEA 2-1 BERMEO A
- SANTUTXU B 1-1 A KADETEA
- A KADETEA 2-1 RETUERTO SPORT A
- A KADETEA 2-1 DEUSTO A
- ATHLETIC B 5-2 A KADETEA
- A KADETEA 7-1 LEKEITIO A
- PORTUGALETE A 3-3 A KADETEA
- A KADETEA 1-2 ITZUBALTZETA
- A KADETEA 2-2 BALMASEDA A
- GERNIKA KADETE C 3-1 ARTIBAI
- INDARTSU A 3-1 GERNIKA KADETE A
- A KADETEA 3-0 URDANETA A
- SANTUTXU B 3-1 A KADETEA
- A KADETEA 2-0 MUNGIA
- ABADIÑO A 1-4 A KADETEA
- A KADETEA 1-1 BARAKALDO A
- URBIETAKO KADETEA 0-1 IURRETAKO B
- B KADETEA 7-1 ZALDUA
- A KADETEA 3-1 BIZKERRE A
- SESTAO RIVER 1-6 A KADETEA
- A KADETEA 1-3 CULTURAL DURANGO A
- LOIOLA INDAUTXU A 1-3 A KADETEA
- ABADIÑO B 1-1 B KADETEA
- A KADETEA 1-1 DANOK BAT B
- A KADETEA 2-0 ATHLETIC B
- GERNIKA CADETE A 2-0 PORTUGALETE A
- ITZUBALTZETA 2-1 A KADETEA
- A KADETEA 4-1 SANTUTXU B
- MUNGIA 2-6 A KADETEA
- A KADETEA 0-6 ABADIÑO A
- A KADETEA 3-2 ASTRABUDUAKO A
- BIZKERRE A 1-5 A KADETEA
- BARAKALDO A 3-3 A KADETEA
- CULTURAL DURANGO A 5-5 A KADETEA
- A KADETEA 2-2 ATHLETIC CLUB B
- ASTRABUDUAKO A 0-0 A KADETEA
- ARRATIA A 2-3 A KADETEA
- ELORRIO A 2-9 A KADETEA
- IURRETAKO A 0-7 A KADETEA
- A KADETEA 2-1 BERMEO A
- A KADETEA 3-1 AURRERA A
- ABADIÑO A 1-2 A KADETEA
- ERMUA A 1-0 A KADETEA
- A KADETEA 8-1 LEKEITIO A
- URDANETA 1-2 A KADETEA
- A KADETEA 3-0 ASTRABUDUAKO A
- A KADETEA |3-0| ASTRABUDUAKO A
- PORTUGALETE A |0-0| A KADETEA
- A KADETEA 2-4 DANOK BAT B
- SESTAO RIVER A 2-1 A KADETE
- ATHLETIC B 3-2 A KADETEA
- A KADETEA 1-0 CULTURAL A
- INDARTSU A 1-1 A KADETEA
- ABADIÑO A 3-0 A KADETEA
- A KADETEA 0-4 BALMASEDA A
- SANTUTXU B 0-0 A KADETEA
- A KADETEA 1-1 BARAKALDO A
- LEKEITIO A 1-2 A KADETEA
- RETUERTO SPORT A 1-1 A KADETEA
- ASTRABUDUAKO A 0-1 A KADETEA
- GERNIKA B
- INDARTSU A 0-2 B KADETEA
- BETI BLUES 1-1 B KADETEA
- AMOREBIETA A 2-0 B KADETEA
- B KADETEA 0-1 GALDAKAO
- LEKEITIO 1-2 B KADETEA
- B KADETEA 5-1 ERMUA A
- MORAZA A 1-2 B KADETEA
- B KADETEA 0-0 IBARSUSI A
- LOIOLA INDAUTXU A 2-1 B KADETEA
- B KADETEA 1-2 INDAUTXU B
- C.C. DURANGO B 1-0 B KADETEA
- B KADETEA 3-2 PADURA A
- BASCONIA A 1-0 B KADETEA
- B KADETEA 0-2 INDARTSU A
- UMORE ONA 1-9 B KADETEA
- B KADETEA 2-1 ABADIÑO B
- ERMUA B 1-1 B KADETEA
- B KADETEA 3-1 ETXEBARRI B
- B KADETEA 4-0 ARIZ
- INDARTSU B 0-2 B KADETEA
- B KADETEA 1-1 CULTURAL DURANGO B
- ARRATIA B 0-2 B KADETEA
- B KADETEA 8-0 ORDUÑA
- ERMUA BLUES 1-3 C KADETEA
- GALDAKAO B 1-5 B KADETEA
- BASKONIA B 0-2 B KADETEA
- B KADETEA 4-0 AMOREBIETA B
- B KADETEA 4-0 UMORE ONA
- B KADETEA 5-0 ERMUA B
- ETXEBARRI B 0-3 GERNIKA CADETE B
- B KADETEA 5-0 UGAO
- CULTURAL DURANGO B 2-0 B KADETEA
- B KADETEA 4-0 ARRATIA B
- ORDUÑA 0-7 B KADETEA
- B KADETEA 3-0 GALDAKAO B
- ZALDUA 0-8 B KADETEA
- AMOREBIETA 0-7 B KADETEA
- B KADETEA 0-1 ARRATIA B
- CULTURAL B 1-1 B KADETEA
- B KADETEA 8-0 ZALDUA
- ERMUA BLUES 1-3 B KADETEA
- B KADETEA 1-0 INDARTSU B
- URBIETAKO 5-2 MUGARRAZPI DURANGO
- AMOREBIETA B 0-1 B KADETEA
- B KADETEA 6-2 ABADIÑO B
- B KADETEA 3-0 ERMUA B
- B KADETEA 1-2 ARIZ
- ERMUA B 1-1 B KADETEA
- B KADETEA 1-1 AMOREBIETA B
- UGAO 7-0 B KADETEA
- UGAO |7-0| B KADETEA
- B KADETEA |1-1| PADURA A
- GALDAKAO B 5-3 B KADETEA
- B KADETEA 0-0 ETXEBARRI B
- B KADETEA 1-0 BASKONIA B
- CULTURAL B 0-0 B KADETEA
- ERMUA C 0-5 C KADETEA
- PADURA A 1-2 SD GERNIKA CLUB B
- ARTIBAI 4-0 B KADETEA
- GERNIKA B 3-0 ABADIÑO B
- B KADETEA 5-1 ERMUA B
- SD GERNIKA CLUB B 1-1 IURRETAKO
- B KADETEA 2-1 UGAO
- GERNIKA C
- ZALDUA 0-2 C KADETEA
- ARTIBAI 0-4 C KADETEA
- C KADETEA 0-0 BERMEO C
- C KADETEA 3-1 AMOREBIETA B
- ABADIÑO C 0-2 C KADETEA
- C KADETEA 2-0 ELORRIO B
- BERRIZ 3-0 GERNIKA CADETE C
- EZKURDI 0-2 C KADETEA
- ARRIPU 1-4 C KADETEA
- C KADETEA 4-1 ZALDUA
- BERMEO B 3-0 C KADETEA
- LUMO 0-5 C KADETEA
- C KADETEA 5-3 ABADIÑO C
- BERRIZ 3-0 C KADETEA
- EZKURDI K.T. 1-0 C KADETEA
- C KADETEA 0-1 DURANGOKO SAPUHERRIAK
- C KADETEA 5-0 BERRIATUKO
- C KADETEA 1-1 BERMEO B
- ARTIBAI 2-1 GERNIKA CADETE C
- C KADETEA 4-0 URBIETAKO KADETEA
- C KADETEA 1-5 ERMUA BLUES
- C KADETEA 4-3 IURRETAKO B
- C KADETEA 1-2 BERRIATUKO
- ABADIÑO C 0-2 C KADETEA
- C KADETEA 4-1 ZORNOTZA TXOLON
- C KADETEA 4-1 IURRETAKO B
- C KADETEA 2-2 BERMEO B
- AMOREBIETA C 4-3 C KADETEA
- C KADETEA 3-1 GERNIKA SPORTING
- C KADETEA 0-3 ERMUA BLUES
- EZKURDI 3-3 C KADETEA
- BERMEO B 1-1 C KADETEA
- C KADETEA 6-0 AURRERA ONDARROA B
- ABADIÑO C 1-4 C KADETEA
- C KADETEA |0-1| LUMO
- BERMEO B |7-0| C KADETEA
- IURRETAKO B C 5-2 C KADETEA
- C KADETEA 3-5 EZKURDI
- GERNIKA SPORTING 0-7 C KADETEA
- URBIETAKO JUBENILA
- ARTIBAI 3-1 URBIETAKO JUVENIL
- ZORRONTZAKO 4-3 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 3-0 ORDUÑA
- SAN ANTONIO 4-4 URBIETAKO JUBENILA
- ERMUA A 4-7 A KADETEA
- GALDAKAO C 7-1 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 3-8 IBAIONDO NERBIOI
- URBIETAKO JUBENILA 0-4 ARIZ B
- SAN MIGUEL B 4-6 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 0-3 ARRATIA B
- ETXEBARRI B 5-3 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 2-1 ZAMUDIO ARTEAGA
- URRETXINDORRA Ik. B 0-2 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 1-2 INDARTSU C
- PADURA B 0-0 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 0-2 UMORE ONA B
- URBIETAKO JUBENILA 1-4 ZORRONTZAKO
- ORDUÑA 5-1 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 1-1 SAN ANTONIO
- URBIETAKO JUBENILA 0-3 GALDAKAO C
- ARRATIA B 2-0 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 1-1 ETXEBARRI B
- ZAMUDIOKO ARTEAGA 1-5 URBIETAKO JUBENILA
- URBIETAKO JUBENILA 3-1 URRETXINDORRA IK.
- URBIETAKO 3-2 ARRIPU
- ARRATIA C 3-1 URBIETAKO
- ASTRIKOITZ MUNGIA 1-3 URBIETAKO
- URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 0-7 AMOREBIETA B
- URBIETAKO KADETEA 0-4 ABADIÑO C
- ELORRIO B 6-0 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 0-8 BERRIZ
- BETI BLUES 8-0 URBIETAKO KADETEA
- ARTIBAI 3-1 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 0-0 BERMEO C
- URBIETAKO KADETEA 0-11 EZKURDI
- GERNIKA SPORTING 4-1 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 1- 7 DURANGOKO SAPUHERRIAK
- AMOREBIETA B 10-0 URBIETAKO CADETE
- URBIETAKO KADETEA 2-4 BERMEO B
- ARTIBAI 8-2 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 0-6 C KADETEA
- ABADIÑO C 6-4 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 0-5 EZKURDI K.T.
- DURANGOKO SAPUHERRIAK 3-1 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 0-7 ERMUA BLUES
- BERRIATUKO 3-1 URBIETAKO KADETEA
- IURRETAKO B 2-2 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 1-4 ARTIBAI
- BERMEO B 1-0 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 0-4 LUMO
- C KADETEA 4-0 URBIETAKO KADETEA
- IURRETAKO B 4-0 URBIETAKO KADETEA
- ERMUA BLUES 6-1 URBIETAKO KADETEA
- URBIETAKO KADETEA 1-6 BERRIATUKO
- INFANTIL
- CD ELORRIO 12 BELTZA 5-1 GERNIKA ALEVÍN A 12
- GETXO F FUND. 11 R 3-4 GERNIKA INFANTIL 11 R
- INDAUTXU 0-1 GERNIKA INFANTIL OHO.
- GERNIKA INFANTIL A09 5-0 SEBER ALTUBE AM
- GERNIKA INFANTIL TXIKI 2-3 LOIOLA INDAUTXU
- BERMEO 2-2 GERNIKA INFANTIL TXIKI
- BASKAURI 2-0 GERNIKA INFANTIL HONOR
- GERNIKA INFANTIL TXIKI 1-1 RETUERTO SPORT
- GERNIKA INFANTIL HONOR 2-0 DANOK BAT
- PORTUGALETE 1-3 GERNIKA INFANTIL HONOR
- GERNIKA INFANTIL TXIKI 6-0 LAGUN ARTEA
- ARRATIA 6 0 GERNIKA INFANTIL TXIKI
- GERNIKA INFANTIL OHOREZ. 2-0 ATHLETIC 2010
- LUMO 2-4 GERNIKA INFANTIL 2010
- GERNIKA INFANTIL 10B 2-4 IKASTXIKI TORREBURU
- GERNIKA INFANTIL 2009 1-1 CULT. DURANGO
- ABADIÑO 09 A 3-0 GERNIKA INFANTIL 09A
- ATHLETIC 7-0 GERNIKA INFANTIL 2009
- CULTURAL DURANGO 1-2 GERNIKA INFANTIL 2010
- BASKAURI 12-1 C JUBENILA
- AMOREBIETA 1-6 GERNIKA INFANTIL 2009
- GERNIKA INFANTIL 2009 9-0 BASCONIA
- INDARTSU 2-2 GERNIKA INFANTIL 2009
- ARRATIA C.D. 8-3 GERNIKA INFANTIL 2010
- GERNIKA INFANTIL R09 6-1 ERANDIO 09 ATEGORRI
- GERNIKA INFANTIL R08 0-1 ABADIÑO K.E. 08A
- IKASTXIKI 10-0 GERNIKA INFANTIL a09
- ASTRABUDUAKO 08 GORRI 2-2 GERNIKA INFANTIL R09
- GETXO F. FUNDAZIOA 08E 0-2 GERNIKA INFANTIL R08
- GERNIKA INFANTIL A09 0-6 SEBER ALTUBE ALEN
- ERMUA CD 08 2-1 GERNIKA INFANTIL A08
- GERNIKA INFANTIL A09 5-3 CD ELORRIO 09-10 BELTZA
- GERNIKA INFANTIL R09 6-2 LOIOLA INDAUTXU 09R
- GERNIKA INFANTIL A08 3-0 ARRATIA A
- CD SANTURTZI KE 2009 A 3-9 GERNIKA INFANTIL R09
- LUMO K.E. 4-0 GERNIKA INFANTIL A09
- ARRATIA 08R 2-2 GERN8IKA INFANTIL R08
- GERNIKA INFANTIL A09 10-1 LEKEITIO 09-08B
- GERNIKA INFANTIL A08 0-4 GERTASPORT BERDEA
- ARTIBAI 2009 BALTZA 9-3 GERNIKA INFANTIL A 09
- CD BERRIZ O8 2-2 GERNIKA INFANTIL A 08
- BASKAURI FE 2009 A 1-1 GERNIKA INFANTIL R 09
- GERNIKA INFANTIL R08 6-0 GURUTZETA INFANTIL 08
- GERNIKA INFANTIL A09 0-6 AURRERA K.E. 2009
- GERNIKA INFANTIL R09 3-5 DANOK BAR 09B
- GERNIKA INFANTIL A08 2-2 BASAURI FE 2008A
- SD INDAUTXU 09R 0-4 GERNIKA INFANTIL R09
- DEUSTO 09 8-0 GERNIKA INFANTIL R09
- ABADIÑO K.E. 0-1 GERNIKA INFANTIL A08
- ARENA 08 0-1 GERNIKA INFANTIL R08
- CD BERRIZ 09 7-0 GERNIKA INFANTIL A09
- GERNIKA INFANTIL A09 1-9 GERTASPORT GORRIA
- GERNIKA INFANTIL A08 1-2 ERMUA BLUES 08
- GERNIKA INFANTIL R08 2-2 PEÑA ATHLETIC SANTURTZI
- ERMUA CD 09 2-3 GERNIKA INFANTIL A09
- ATHLETIC 2010 5-4 GERNIKA INFANTIL R09
- LEKEITIO 08A 5-2 GERNIKA INFANTIL A08
- GETXO FUNDAZIOA 08R 0-2 GERNIKA INFANTIL R08
- GERNIKA INFANTIL R 09 1-5 ARENAS 09
- GERNIKA INFANTIL A 08 2-2 CD ELORRIO 08
- GERNIKA INFANTIL A09 2-5 ARTIBAI 2009 ZURIXE
- SANTUTXU 09 GORRIA 3-1 GERNIKA INFANTIL R 09
- AMOREBIETA 08 A 1-3 GERNIKA INFANTIL A 08
- ABADIÑO K.E. 08 A 0-4 GERNIKA INFANTIL R 08
- SEBER ALTUB ALEN 8-0 GERNIKA INFANTIL A 09
- GERNIKA INFANTIL R 09 3-3 LOIOLA INDAUTXU 09 R
- CD ELORRIO 09-10 BELTZA 3-4 GERNIKA INFANTIL A 09
- CULTURAL DURANGO 09 R 5-2 GERNIKA INFANTIL R 09
- CD MUNGIA 08 0-3 GERNIKA INFANTIL R 08
- GERNIKA INFANTIL A 08 0-2 ERMUA CD 08
- DANOK BAT 6-1 GERNIKA INFANTIL R 09
- GERNIKA INFANTIL A 09 3-4 ARTIBAI 2009 BALTZA
- GERNIKA INFANTIL A 08 2-3 CD BERRIZ 08
- CD ELORRIO 08 2-4 GERNIKA INFANTIL A 08
- ARRATIA 08 R 0-4 GERNIKA INFANTIL R 08
- GERNIKA INFANTIL A 09 0-5 ERMUA CD 09
- GERNIKA INFANTIL R 08 3-0 CULTURAL DURANGO O8 R
- GERNIKA INFANTIL R 09 4-3 SANTUTXU 09 GORRIA
- GERNIKA INFANTIL A08 0-2 AMOREBIETA 08A
- ARTIBAI 2009 ZURIXE 0-0 GERNIKA INFANTIL A 09
- GERNIKA INFANTIL R 08 2 3 ABADIÑO K.E. 08 A
- LOIOLA INDAUTXU 09 R 4 1 GERNIKA INFANTIL R 09
- ALEVÍN
- GERNIKA ALEVÍN B 12 4-3 SEBER ALTUBE I
- LUMO 1-10 GERNIKA ALEVÍN B 12
- GERNIKA ALEVÍN A 11 3-3 BERMEO 11 B
- AURRERA K.E. 2011 A 3-4 GERNIKA ALEVÍN A 11
- DANOK BAT 11A 4-3 GERNIKA ALEVÍN R 11
- GERNIKA ALEVÍN 11R 10-0 BASAURI FE 2011 A
- ERMUA BLUES 2º 10-0 GERNIKA ALEVÍN 11A
- GERNIKA ALEVÍN A 12 2-6 GESTASPORT 12 A
- GERNIKA ALEVÍN 11R 1-4 ABADIÑO 11A
- ARENAS 09 3-3 GERNIKA ALEVÍN R 09
- RESULTADOS
- SALIDAS
- ZEZEILA-OTSAILA 04 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian
- Urtaila-Urtarrila
- Zezeila - Otsaila 21 | Zapatua - Larunbata
- ZEZEILA-OTSAILA 14 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian
- Urtarrilak 07 | Zapatua - Larunbata
- Gabonila-Abendua 17 | Zapatua - Larunbata
- Gabonila-Abendua 03 | Zapatua - Larunbata
- Zemendia-Azaroa 12 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian (2)
- Zemendia-Azaroa 12 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian
- Urri Bigarrena-Urria 15 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian (3)
- Urri Bigarrena-Urria 15 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian (2)
- Urri Bigarrena-Urria 15 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian
- Urri Bigarrena-Urria 08 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian (2)
- Urri Bigarrena-Urria 08 Zapatua-Larunbata IRTEERAK - 22/23 Denboraldian
- Lorailak - Maiatzak 28 Zapatua - Larunbata
- Lorailak - Maiatzak 21 Zapatua - Larunbata
- Loraila - Maiatzak 14 Zapatua - Larunbata
- Jorrailak - Apirilak 30 Zapatua - Larunbata (3)
- Jorrailak - Apirilak 30 Zapatua - Larunbata
- Jorrailak - Apirilak 22 Barikua - Ostirala
- Jorrailak - Apirilak 16 Zapatua - Larunbata
- Jorrailak - Apirilak 09 Zapatua - Larunbata
- Martiak - Martxoak 27 Domeka - Igandea
- Martiak-Martxoak 26 Zapatua-Larunbata
- Martiak-Martxoak 20 Domeka/igandea
- Martiak-Martxoak 19 Zapatua-Larunbata
- Martiak - Martxoak 13 Domeka - Igandea
- Martiak - Martxoak 12 Zapatua - Larunbata
- Martiak - Martxoak 05 Zapatua - Larunbata
- Martiak - Martxoak 06 Domeka - Igandea
- Zezeilak - Otsailak 27 Domeka - Igandea
- Zezeilak-Otsailak 26 Zapatua-Larunbata
- Zezeila-Otsaila 19 Zapatua-Larunbata (3)
- Zezeilak-Otsailak 13 Domeka-Igandea
- Zezeilak-Otsailak 12 Zapatua-Larunbata
- Zezeilak-Otsailak 06 Domeka/igandea
- Zezeilak-Otsailak 05 Zapatua-Larunbata
- Urtailak - Urtarrilak 29 Zapatua - Larunbata (2)
- Urtailak - Urtarrilak 29 Zapatua - Larunbata
- Urtailak - Urtarrilak 23 Zapatua - Larunbata (2)
- Urtailak - Urtarrilak 22 Zapatua - Larunbata
- Urtailak - Urtarrilak 16 Domeka - Igandea
- Urtailak - Urtarrilak 15 Zapatua - Larunbata
- Urtailak - Urtarrilak 08 Zapatua - Larunbata
- Gabonilak-Abenduak 19 Domeka-Igandea
- Gabonilak-Abenduak 18 Zapatua-Larunbata
- Zemendiak-Azaroak 28 Domeka/Igandea
- Zemendiak-Azaroak 27 Zapatua/Larunbata
- Zemendiak-Azaroak 13 Zapatua-Larunbata
- Zemendiak-Azaroak 7 Domeka-Igandea
- Zemendiak-Azaroak 6 Zapatua/Larunbata
- Zemendiak-Azaroak 5 Barikua/Ostirala
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- PRÓXIMAS SALIDAS
- EN CASA
- ZEZEILA-OTSAILA 04 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian
- ZEZEILA-OTSAILA 21 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian (3)
- ZEZEILA-OTSAILA 21 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian (2)
- ZEZEILA-OTSAILA 14 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian
- Urtarrilak 07 | Zapatua - Larunbata
- ZEMENDIA-AZAROA 12 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian (5)
- ZEMENDIA-AZAROA 12 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian (3)
- ZEMENDIA-AZAROA 12 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian (2)
- ZEMENDIA-AZAROA 12 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian
- ZEMENDIA-AZAROA 05 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian
- Urri Bigarrenak-Urriak 22 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 22/23 Denboraldian
- Urri Bigarrena-Urria 08 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 23/23Denboraldian (2)
- Urri Bigarrena-Urria 08 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 23/23Denboraldian
- Lorailak - Maiatzak 28 Zapatua - Larunbata
- Loraila - Maiatzak 21 Zapatua - Larunbata
- Lorailak - Maiatzak 14 Zapatua - Larunbata
- Loraila-Maiatzak 07 Zapatua-Larunbata
- Jorrailak - Apirilak 21 Eguena - Osteguna
- Jorrailak - Apirilak 09 Zapatua - Larunbata
- Jorrailak - Apririlak 02 Zapatua - Larunbata
- Martiak - Martxoak 26 Zapatua - Larunbata
- Martiak - Martxoak 20 Domeka - Igandea
- Martiak-Martxoak 12 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 21/22 Denboraldian (3)
- Martiak-Martxoak 12 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 21/22 Denboraldian (2)
- Martiak-Martxoak 12 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 21/22 Denboraldian
- Martiak - Martxoak 06 Domeka - Igandea
- Martiak-Martxoak 05 Zapatua-Larunbata (2)
- Martiak-Martxoak 05 Zapatua-Larunbata
- Zezeilak-Otsailak 26 Zapatua-Larunbata (4)
- Zezeilak-Otsailak 26 Zapatua-Larunbata (3)
- Zezeilak-Otsailak 26 Zapatua-Larunbata (2)
- Zezeilak-Otsailak 26 Zapatua-Larunbata
- Zezeila-Otsaila 19 Zapatua-Larunbata (2)
- Zezeila-Otsaila 13 Zapatua-Larunbata
- Zezeila-Otsaila 12 Zapatua-Larunbata
- Zezeila-Otsaila 12 Zapatua-Larunbata
- Zezeila-Otsaila 06 Domeka-Igandea
- Zezeila-Otsaila 05 Zapatua-Larunbata
- Zezeila-Otsaila 05 Zapatua-Larunbata
- Urtailak-Urtarrilak 30 Igandea-Domeka
- Urtailak-Urtarrilak 29 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 21/22 Denboraldian (2)
- Urtailak-Urtarrilak 29 Zapatua-Larunbata IPAR ZELAIA – 21/22 Denboraldian
- Urtailak - Urtarrilak 22 Zapatua - Larunbata
- Urtailak - Urtarrilak 22 Zapatua - Larunbata
- Urtailak-Urtarrilak 15 Zapatua-Larunbata
- Urtailak-Urtarrilak 09 Domeka-Igandea
- Urtailak-Urtarrilak 09 Domeka-Igandea
- Urtailak-Urtarrilak 08 Zapatua-Larunbata
- Urtailak-Urtarrilak 08 Zapatua-Larunbata
- Gabonilak - Abendua 19 Domeka - Igandea
- Gabonilak-Abenduak 18 Zapatua-Larunbata
- Gabonilak-Abenduak 18 Zapatua-Larunbata
- Zemendiak-Azaroak 28 Domeka-Igandea
- Zemendiak-Azaroak 27 Zapatua-Larunbata
- Zemendiak- Azaroak 13
- Zemendiak- Azaroak 13
- Zemendiak- Azaroak 14 Domeka-Igandea
- Zemendiak- Azaroak 6 Zapatua-Larunbata
- Zemendiak- Azaroak 6 Zapatua-Larunbata
- Urri Bigarrenak-Urriak 31 Domeka - Igandea (2)
- Urri Bigarrenak-Urriak 31 Domeka - Igandea
- Urri Bigarrenak-Urriak 30 Zapatua-Larunbata (2)
- Urri Bigarrenak-Urriak 30 Zapatua-Larunbata
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA
- EN CASA