Urtaila-Urtarrila 28 | Zapatua - Larunbata
IPAR ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
09:30 INFANTILA TXIKI
LOIOLA INDAUTXU
11:00 A KADETEA BARAKALDO
18:30 A JUBENILA ARETXABALETA

 

Urtaila-Urtarrila 28  | Zapatua - Larunbata
HEGO ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
09:15 INFANTILA 09A SEBER ALTUBE BM
12:00 ALEBINA 1A BERMEO B
12:00 ALEBINA12B SEBER ALTUBE 1
15:30 B JUBENILA ITURGITXI
19:30 URBIETAKO KADETEA AMOREBIETA B

  

 

Urtaila-Urtarrila 29 | Igandea - Domeka
IPAR ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
17:00 SD GERNIKA CLUB B SONDIKA

 

 

Urtaila-Urtarrila 21 | Zapatua - Larunbata
IPAR ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
09:00 INFANTILA 10 B
 EZKURDI
18:30 SD GERNIKA CLUB B ETXEBARRIA A

 

Urtaila-Urtarrila 21  | Zapatua - Larunbata
HEGO ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
09:15 ALEBINA 12B SEBER ALTUBE A
13:15 ALEBINA 12A CULT. DURANGO

  

 

Urtaila-Urtarrila 22 | Igandea - Domeka
IPAR ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
09:30 A KADETEA  ITZULBALTZETA A
11:30 B JUBENILA BALMASEDA A
13:30 URBIETAKO KADETEA  ABADIÑO C
17:00 SD GERNIKA CLUB CA CIRBONERO

 

 

Urtaila-Urtarrila 14 | Zapatua - Larunbata
IPAR ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
09:00 INFANTILA OHOREZKOA
 
11:45 INFANTILA 09A AURRERA KE
13:30 B KADETEA GALDAKAO A

 

Urtaila-Urtarrila 14  | Zapatua - Larunbata
HEGO ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
09:15 ALEBINA 12B LUMO
10:30 ALEBINA 11A CULT. DURANGO

  

 

Urtaila-Urtarrila 15 | Igandea - Domeka
IPAR ZELAIA - 23/24 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
10:00 INFANTIL TXIKI RETUERTO
12:00 C JUBENILA SAN MIGUEL A
17:00 SD GERNIKA CLUB UD MULTIVERA

 

 

Urtarrilak 07 | Zapatua - Larunbata
IPAR ZELAIA - 22/23 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
10:15 A KADETEA ASTRABUDUAKO
18:30 SD GERNIKA CLUB B LEKEITIO

 

Urtarrilak 07  | Zapatua - Larunbata
HEGO ZELAIA - 22/23 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
12:30 B JUBENILA LOIOLA INDAUTXU A

  

 

Urtarrilak 08 | Igandea - Domeka
IPAR ZELAIA - 22/23 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
10:00 INFANTIL TXIKI LAGUN ARTEA
17:00 A JUBENILA SD LEIOA B

 

Urtarrilak 08  | Igandea - Domeka
HEGO ZELAIA - 22/23 Denboraldian
Orduak Taldea Taldea
10:00 URBIETAKO KADETEA BERRIZ

  

ERREKA EGALA KALEA (URBIETA)
48300 Gernika - Apto. 62
Tel/Fax: 946251230
Horario oficinas:
19:00 / 21:00

ARCHIVO