ABENDUA 6 OSTIRALA · HORARIOS DE LOS PARTIDOS
19/20 DENBORALDIAN URBIETAN JOKATUKO DIREN FUTBOL PARTIDUEN EGUTEGIA
IPAR ZELAIA

ORDUA              TALDEAK                                                                    MAILA


10:00                GERNIKA SPORTING - GERNIKA C                          2ª DIVISIÓN CADETE

12:00                S.D. GERNIKA CLUB B - DINAMO DE SAN JUAN   DIVISIÓN DE HONOR

HEGO ZELAIA

ORDUA              TALDEAK                                                                    MAILA


10:00                LUMO -  IKASTXIKI                                                   ALEVIN AMISTOSO

11:00                URDAIBAI INFANTIL - ARRATIA                             INFANTIL FEMENINO

ABENDUA 7 LARUNBATA · HORARIOS DE LOS PARTIDOS
19/20 DENBORALDIAN URBIETAN JOKATUKO DIREN FUTBOL PARTIDUEN EGUTEGIA
IPAR ZELAIA

ORDUA              TALDEAK                                                                    MAILA


16:00                 LUMO - ESCOLAPIOS                                            3ª DIVISIÓN REGIONAL

18:15                 GERNIKA JUVENIL A - GETXO C.D.                      LIGA NACIONAL JUVENIL

HEGO ZELAIA

ORDUA              TALDEAK                                                                    MAILA



ABENDUA 8 IGANDEA · HORARIOS DE LOS PARTIDOS
19/20 DENBORALDIAN URBIETAN JOKATUKO DIREN FUTBOL PARTIDUEN EGUTEGIA
IPAR ZELAIA

ORDUA              TALDEAK                                                                    MAILA


10:00                GERNIKA CADETE B - ABADIÑO B                         1ª DIVISIÓN CADETE

12:00                LUMO - BERMEO B                                                   2ª DIVISIÓN JUVENIL

16:00                URDAIBAI- URRETXINDORRA IK                            REGIONAL FEMENINO

18:15                URDAIBAI - GERNIKA C                                           2ª DIVISIÓN JUVENIL

HEGO ZELAIA

ORDUA              TALDEAK                                                                    MAILA